Menu

W KUCHENNYM OKNIE

Wypróbowane przepisy kulinarne ze zdjęciami. Proste i tanie na co dzień jak i te bardziej wyszukane.

O blogu

koch068z.gif

W pierwotnej wersji blog miał być ukryty, ponieważ stworzyłam go tylko po to, aby jakoś rozsądnie uporządkować swoje kulinarne notatki. I tak początkowo było! Ale trwało to bardzo krótko, gdyż było to dla mnie nie do zniesienia! Gdy otwierałam stronę własnego bloga, to czułam się jak na bezludnej wyspie! Tylko ściągnięty z widgetów kocurek wywijał fikołki, a poza tym martwa cisza!

 

Dlatego w takiej sytuacji postanowiłam wypłynąć na szersze wody blogosfery. I tak też zrobiłam! Pamiętam, że nie było to dla mnie łatwe! Dzisiaj z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że nie żałuję tego kroku! To jest wspaniałe uczucie, gdy można dzielić się przepisami z innymi.

 

Dlaczego nazwa bloga W KUCHENNYM OKNIE ?

 

Powodów jest kilka. Przede wszystkim pragnęłam zaakcentować w jakiś sposób wspólny mianownik dla słów kuchnia i komputer.

Większość kuchennych czynności związanych z przygotowaniem posiłków wykonuję vis-à-vis kuchennego okna. Jak wiadomo w terminologii komputerowej jednym z podstawowych pojęć jest okno (ang. windows). Każdy  dokument wyświetlany jest w programie Windows w tzw. oknie. Tak więc i mój blog otwiera się na monitorze komputera w oknie.

Przygotowując potrawy spędzam całkiem sporo czasu w kuchni i lubię wówczas zerkać przez swoje  kuchenne okno.

Pierwsze moje zdjęcia z potrawami, które zamieściłam na blogu powstały właśnie w kuchennym oknie.

I tak zastanawiając się nad nazwą bloga doszłam do wniosku, że będzie to najodpowiedniejsza nazwa.


Dziękuję Wam moi Drodzy za to, że  zaglądacie w moje kuchenne okno, choć stale mam tego świadomość, że najlepiej byłoby jednak usiąść przy wspólnym stole. W świecie wirtualnych kontaktów jest to niestety niemożliwe.

Serdecznie Was wszystkich pozdrawiam!


Dagmara

 

© W KUCHENNYM OKNIE
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci